XCMG بیل هایی با انرژی نوین و تناژ بالا ارائه میدهد.

machine_37-billboard-machine

چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ماشین آلات سنگین ایران  heavymachinery.ir :

۲۵نوامبر بیل هیدرولیک گازی XCMG XE360N در نمایشگاه باما ۲۰۱۴ چین به نمایش گذاشته شد.این محصول با صرفه جویی در انرژی پشتیبانی می شود و گاز متناسب با محیط زیست موتور را از سوخت دیزلی قدیمی به سوخت LNG تغییر داده است و توجه افراد صنعتی و مشتری ها را بر ظاهر خود جلب کرده است.
XCMG به توسعه ، کاربرد و محبوبیت انرژی نوین متعهد شده است و به صورت مستقل محصولاتی چون بیل هیدرولیک گازیXE215CN، بیل هیدرولیک هیبریدی XE215HB، بیل هیدرولیک هیبریدی XE215HY، بیل هیدرولیک هیبریدی ۲۱۵HYA را توسعه داد و در کشور از بقیه هم نوعانش پیشی گرفت.
بیل هیدرولیک گازی XE360N که صاحب فناوری های ثبت شده ی متعدد و حقوق مالکیت معنوی مستقل است ، میتواند قیمت سوخت را تا حداقل ٣٠٪ ذخیره کند؛ سوخت LNG میتواند انتشار مونوکسید کربن و اکسید نیتریک را کاهش دهد و انتشار گاز هیدرکربن را به ترتیب ٩٣٪, ٢٣٪, ۵٠٪ فعال کند. بنابراین تمام این موارد به منظور افزایش اقتصاد و مطابق با محیط زیست بیل های ساخت داخل وطنی است. با استفاده از فناوری های ویژه، این محصول محکم، قابل اعتماد و مقاوم است. سیستم عامل لوکس و راحت و فضا به راننده راحتی بیشتری میدهد.
کاربرد و محبوبیت قدرت انرژی پاک ، روند تسلیم نشدنی ساخت و ساز ماشین آلات ،منطبق با استراتژی ملی توسعه ی پایدار است. در مواجه با نیاز بازار به کربن کمتر، کاهش مصرف و کارایی بالا، بخش بیل XCMG از مفهوم توسعه در صرفه جویی انرژی و کاهش انتشار ، حمایت کرده است. با افزایش فناوری تحقیق و توسعه، به سرمایه گذاری در تحقیق و توسعه و کاربرد فناوری های انرژی نوین توجه بیشتری شده است و از عهده ی نیازهای همه جانبه ی مشتریان بر اساس جذب تجربه های صنعتی موجود بر می آید. در آینده ،XCMG بازده حاصل از کارایی فناوری انرژی نوین را افزایش خواهد داد و به پیشروی در آینده ی سبز صنعت ساخت و ساز ماشین آلات ادامه خواهد داد.