“شماره یک دنیا” غلتک ٣٩ تنی لرزشی عمودی با رتبه ی برتر جهان

XCMG-Xd142-Hydraulic-Double-Drum-Vibratory-Compactor-Road-Roller

چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ماشین آلات سنگین ایران  heavymachinery.ir :

نمایشگاه بامای ٢٠١۴ در مرکز جدید نمایشگاه بین المللی شانگهای روز ٢۵ نوامبر برگزار شد. ابر قدرت های ساخت و ساز ماشین الات در حالی که با هم نوعان خود در جهان رقابت میکردند وقدرت و سبک تحسین برانگیزشان را به تماشاگران نشان میدادند، با شاهکارهایشان در این نمایشگاه ظاهر شدند.XCMG در حالی که در صنعت ساخت وساز ماشین آلات چینی پیشرو است، هیچ وقت باعث نا امیدی نبوده و یک تیم فوق العاده قوی برای نمایش تشکیل داد و افسانه اش را با پیشرفته ترین محصولات ادامه داد.در بین محصولات نمایشگاه، مدل جدید غلتک لرزشی تک غلتکی کاملا هیدرولیک با تناژ فوق العاده ی ٣٩ تنXS395, که به نام شماره یک دنیا شناخته شده است ،توجه دنیا را به گوشه ای از رودخانه ی هوانگپو مثل یک شروع درخشان جلب کرده است. و کل صنعت ساخت و ساز ماشین آلات را شگفت زده کرده است.
معجزه میوه ی خرد است. پیدایش اولین غلتک جاده ای بخار چینی فصل جدیدی را در توسعه ی ماشین آلات فشرده ی چین آغاز کرد. تاریخ یک نمایش درخشان از چهارمین نسل ماشین آلات فشرده که در آن زمان توسعه ی صنعت را راهنمایی کند و ارائه ی جهانی نسل بعدی محصول ” پیشرفته ، قابل اعتماد، بهینه ساز مصرف انرژی و بسیار کارآمد” مطابق با محیط زیست را پیش بینی میکرد. از اولین ورود به بازار گران قیمت دسته ای ازمحصولاتی را میبینیم که صنعت ساخت و ساز ماشین آلات چینی در سال ١٩٩٠ را نمایش میدهد تا پیشرو جهانی در فروش حجم غلتک های جاده ای تناژ بالا را ثابت نگه دارد. XCMG همیشه با مسئولیت و تعهد تولید کردن پیشرفته ترین محصولات و پیشرو صنعت ماشین آلات فشرده چینی بوده است و هربار پیروزی باشکوهی داشته و به دلیل کیفیت محصولات، عملکرد عالی، آوازه ی خوب، تطابق با محیط زیست ، بهینه سازی انرژی و کارایی عالی با قدرت و عظمت ظاهر شده است. همچنین مشتری های داخلی و خارجی بسیار از او تقدیر کرده اند.
با توسعه ی صنعت شهر سازی جهانی کوه ها شکافته شدند و شهرهای جدید ساخته شدند. ساخت و ساز شهر های جدید ادامه دارد. جابجایی ساختمان سازی شهرهای جدید به درخواست های قریب الوقوعی جهت تراکم لایه های ضخیم اسفالت منجر شده است که مشکل پردازش زیر سازی را حل میکند و کیفیت ساخت و ساز و ایمنی پروژه های اصلی را تضمین میکند. برای این منظور، بسیار مهم است که تحقیق را مدیریت کنیم و تجهیزات فشرده با ویژگی های XCMG را توسعه دهیم، در فشردگی لایه های ضخیم سنگفرش صادق باشیم، کاربرد تکنولوژی تراکم علمی را رایج کنیم و به ساخت و ساز شهر ها کمک کنیم.
در جواب به تقاضای بازار بنابر ساخت و ساز مدل جدید و توسعه ی چند جانبه در چین، XCMG، براساس کارایی بالا و جهت گیری دقیق بازار و با تکیه بر شایستگی قوی صنعتی و تحقیقات تکنیکی و توسعه ی خط مشی، ایده ی طراحی خلاقانه ی محصولات را به ثبت رساند و غلتک جاده ای لرزشی عمودی شماره یک دنیا XS395 را با حداکثر تناژ موجود با موفقیت کامل به بازار ارائه داد. این غلتک که از پمپ های دوقلوی قوی و محرک دو قلو نیرو میگیرد و بسیار کارآمد و ایمن است، قادر به متراکم کردن عمق بسیار زیاد است. نیروی محرکه صنعت پیشرواش و مقدار ارتعاش آن بسیار قابل توجه است.
خبرنگار از نمایشگاه چنین دریافت که به هنگام شروع استقرار پروژه ی ٣٩ تنی شماره یک دنیا، تیم تحقیق و توسعه ی XCMG سخت کوشی و خرد بسیاری در پروژه صرف کرد.کارمندان مبتکر تحقیق وتوسعه، تحقیق سنگینی را مدیریت کردند، اکتشاف و نوآوری ایجاد کردند، در محل زندگی کردند و آزمایش های فراوان و فوق العاده سختی انجام دادند، به طور مثبت آخرین تکنولوژی ارتعاشی عمودی پیشرفته ی دنیارا دنبال کردند، با موفقیت کامل بر راه حل و مشکل اصلی فناوری چیره شدند، در آخر غلتک ارتعاشی عمودی را با ویژگی های تکنولوژی ارتعاشی عمودی XCMG و تکنولوژی برتر دنیا توسعه دادند و ساختند، به نیروی محرکه ی فوق العاده قوی و توان لرزشی فوق العاده بالا دست یافتند، دستگاه را مقدور ساختند که ظرفیت متراکم کردن لایه های اسفالت بسیار ضخیم و عمق بسیار زیاد را داشته باشد. اینطور از گزارش بدست آمده که عمق فشردگی مؤثر بیش از یک متر است، بهره وری عملیات بسیار بالاست، تراکم یکنواخت است، تراز خوب و نتیجه ی تراکم رضایت بخش است. لیاقت شهرت “شماره یک دنیا” را دارا میباشد.
کارمندان تحقیق و توسعه، با تجربه ی غنی در طراحی، پس از بارها بررسی های فنی و تحقیق، پارامترهای بهینه ی کلی عملکرد ماشین آلات را طراحی کردند و به نتیجه رساندند. آن را قادر ساختند تا متبع نیروی ارتعاش ثابت و توانایی بیش از ۴٠٪ شیب خزنده و ضد لغزش بسیار قوی داشته باشد. همچنین قادر به متراکم سازی بسیار بالای لایه های آسفالت بسیار ضخیم باشد در حالی که به عنوان یک ” غول” ٣٩ تنی عملکرد نیرومندی دارد و بهره وری بالایی دارد.XCMG مهندسین کامپیوتر کار بین المللی تجزیه و تحلیل میدان جریان را استخدام کرد و دیگر تکنولوژی طراحی دیجیتال عملکرد تابش را تضمین کرد و به طور قابل ملاحظه ای سیستم قدرت را بالا برد.
گزارش شده است که تیم تحقیق و توسعه، باهمکاری دانشگاه تی سینگهوا، نسل جدید صفحه کلید و کابین را توسعه داد. ٣٩ تنی شماره یک دنیا را قادر ساخت تا ویژگی های XCMG بین المللی و بیشتری داشته باشد.
به عنوان یک رویداد مهم در پیشرفت ماشین آلات جاده ی آسفالته چینی و دنیا، حال معرفی موفقیت امیز مدل جدید غلتک جدید تک غلتکی تناژ بالای هیدرولیکی XCMG به عنوان ٣٩ تنی” شماره یک دنیا” باشکوه و عظمت نامحدود یک محصول پیشرفته، دوباره در رهبری ساخت و ساز ماشین آلات چینی، از ” ساخت چین”به ” خلق شده در چین” یک انتقال جهانی خواهد داشت.