بوم بتنی چند بخشی جرثقیل کامیون سوار- یک رکورد جدید برای بالابر تناژ بالا

کم-حجم

چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ماشین آلات سنگین ایران  heavymachinery.ir :

٢۵ نوامبر بوم بتنی چند بخشی جرثقیل کامیون سوار SQS500 برای اولین بار در نمایشگاه بامای ٢٠١۴ چین در مجامع ظاهر شد. این نخستین جرثقیل کامیون سوار صاف بوم است که از یک سیستم بوم چند بخشی Uشکل در چین استفاده میکند. همچنین تناژ بالاترین جرثقیل کامیون سوار صاف بوم در کشور است.
در چند سال گذشته ، XCMG کنترل ۵٠٪ سهم بازار جرثقیل های کامیون سوار چین را در دست داشت. اما وقتی نوبت به بوم U شکل جرثقیل های کامیون سوار میشود، گونه های بوم شش ضلعی در مقایسه با نمونه های موجود در بازار بین المللی کمی نامرغوب تر هستن. پس از پرداختن به مشکلات فنی کلیدی پیش رو، XCMG جهشی از پیشرفت استاندارد بواسطه ی بوم های هشت ضلعی و دوازده ضلعی زد و نسل چهارم جدید جرثقیل های کامیون سوار با بوم کاملا Uشکل را ارائه داد.
به محض ارائه ی مدل های جدید بوم های بتنی Uشکل ،SQS500 سیستم چند بخشی بوم بتنی منحنی که دارای یک مدول بزرگ و ظرفیت حمل و ثبات بالا است را مورد استفاده قرار داد، همچنین وزن جرثقیل را کاهش میدهد و اجازه می دهد تا در شرایطی که تجهیزات سبک مورد نیاز است کار کند. این محصول کاربردهای فراوانی بواسطه ی حداکثر زمان حمل ۵٠ تن در دقیقه ، حداکثر وزن حمل ٢٠ تن، حداکثر محدوده ی کاری ٢۵ دقیقه برای بوم اصلی و حداکثر ارتفاع کاری ٣٢ متر را دارد. در کنار عملکرد فوق العاده و ظاهری زیبا، SQS500 به طور کامل شامل اصول کلی مسائل ایمنی ، سازگاری با محیط زیست و اعتبار XCMG میشود. پرده برداری از این محصول ارتفاع جدیدی را برای تحقیق و توسعه ی XCMG در جرثقیل های کامیون سوار رقم زد.
جرثقیل های کامیون سوار SQS500
از جرثقیل های کامیون سوار MQH37A و SQZ700A همچنین در نمایشگاه بامای چین رونمایی شد. زانویی بوم جرثقیل کامیون سوار SQZ700A از ده ها تن فناوری جهانی استفاده کرده است که آن را در گونه ی خود یک انتخاب برجسته کرده است. جرثقیل MQH37A بواسطه ی سرعت، چابکی ، کارایی و سهولت استفاده شهرت دارد. توانایی آن در انتقال حالت های کاری با سرعت و سهولت ، این محصول را زبانزد کرده است.
تجربه ی فنی و توسعه ی نوآوری XCMG این اجازه را به شرکت میدهد تا نصف بازار تجهیزات جرثقیل سایز کوچک و متوسط را کنترل کند. عدم تمایل XCMG به محصولات حد وسط، آنها را به مسیر خود نوآوری می کشاند تا یک برند چینی پیشرو در جهان خلق کند.