شرکت زوم لاین اولین قرارداد ایستگاه خدمات ویژه در روسیه را امضا کرد

کم-حجم

چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ماشین آلات سنگین ایران  heavymachinery.ir :

اخیرا مالونگ، معاون مدیر ماشین آلات زوم لاین شعبه ی بازاریابی خارجی روسیه ، قرارداد شرکت ایستگاه خدمات ویژه ی خارج از کشور را با آقای والری ، مدیر عامل شرکت بزرگ روسی ساخت و ساز ماشین آلات و خدمات تجهیزات در موسکو پایتخت روسیه امضا کردند. امضای این قرارداد از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. چرا که این اولین قدم شعبه ی شرکت ماشین آلات بتنی در روسیه است.
بعد از سه سال تفکر و بررسی و مذاکره، بالاخره شرکت بازاریابی خارجی شرکت شعبه ماشین آلات بتنی برای اولین ایستگاه خدماتی قرارداد را به یک شرکت محلی با بیش از یک دهه تجربه در خدمات پیش از فروش مربوط به تجهیزات و ساخت و ساز ماشین آلات ، اعطا کرد. این شرکت همچنین برای ایستگاه های خدمات مجاز برند های عمده ی ساخت و ساز بین المللی ماشین آلات فرانسوی و کره جنوبی در روسیه متعهد است و چندین مهندس مجرب در تعمیر و نگهداری وچندین ابزار و تجهیزات برای طیف گسترده ای از مدل ها را دارد و از شهرتی در صنعت خدمات ماشین آلات در مرسکو برخوردار است.
پس از امضاء آقای والری مدیر کل شرکت روسی، یک مذاکره ی دقیق و کامل با مالونگ، مدیر شرکت شعبه ، در مورد لوازم و خدمات پس از فروش شرکت شعبه ماشین آلات بتنی زوم لاین برگزار کرد. مالونگ به آقای والری گفت که ای مشارکت به این معنی است که شرکت شعبه بالاخره یک تامین کننده ی خدمات پیدا کرد تا نگهداری و تعمییر پمپ ها و تجهیزات دیگر را در منطقه ی موسکو واگذار کند. بدین گونه رفع هر نوع نگرانی مشتری ها ممکن است در مورد خرید تجهیزات زوم لاین باضافه ی تهییه ی خط دوم دفاع برای کارکنان فروش باشد. شرکت شعبه ی ماشین آلات بتنی قصد دارد دو قرارداد را برای ایستگاه های خدمات ویژه در مرکز و جنوب مناطق روسیه بعلاوه ی شرق دور روسیه امضا کند که تاثیر تجهیزات زوم لاین را در بازار روسی افزایش خواهد داد و مشتری های زوم لاین را با گستره ای از خدمات تامین خواهد کرد.( منبع: زوم لاین)