ماشین روز : ماشین غربالگری شرکت ترکس مدل CEDARAPIDS CRS620S

Terex-CRS620S-Portable-Screen-Plant

چاپ

سیستم های پردازش مواد معدنی ترکس خط تولید دستگاه های قابل حمل سری CR را با افزایش تولید CEDARAPIDS CRS620S ترکس وسعت دادند. دستگاه چرخشی، غربال به ثبت رسیده ی LJ-TSV ، نمایانگر نسل بعدی است. این غربال جدید تولید را افزایش می دهد و از ابزارهایی استفاده میکند که با غربال های افقی سنتی سازگار نیست. زیرا این دستگاه حرکت نیم دور بیضی شکل خارق العاده ی نیروی بالای EL-Jay را با عملیات شیب قابل تنظیم ترکیب میکند.

این ماشین میتواند بارهای بزرگتر و دهانه ی غربال بزرگتر را بکار بگیرد. سیستم های هیدرولیک به سرعت ،شیب غربال را با افزایش۲.۵ درجه تا حداکثر ۷.۵ درجه تغییر میدهند تا برای استفاده سازگار شود. دهانه ی غربال ها تا ۶ اینچ باز میشود. غربال فنر بندی ثبات را در تمامی شیب ها فراهم میکند. این ماشین همچنین از نوار نقاله هایی با ظرافت بالا استفاده می کند تا به توانایی تولید بالای غربال جدید LJ-TSV را رسیدگی کند.

نوار نقاله ی عریض ۴٨ اینچی با ضایعات بسیار خارج شده و دو نوار نقاله ی دوسوی عریض ٣٠ اینچی که تا ۴٢ اینچ بیشتر از قاب اصلی عریض میشوند، به راحتی به نوار نقاله های خارج از دستگاه سوخت می رساند. ناوک های چرخ دار و دالان های عریض اجازه می دهند تا به راحتی به توری غربال دسترسی داشته باشیم. نگهداری کم محور محرک غربال تاثیر تسمه ی محرک را بر حرکت غربال، حرکت تسمه، بکسواد تسمه، و نیروی کششی بارگیری سیستم را از بین میبرد. زمانی که شیب غربال تغییر کند، هیچ گونه الزامی بر تنظیم محرک نیست. بعلاوه محور محرک جدید بهنگام حرکت ، بدون جداسازی قطعات محور برای به حداقل رساندن وسعت حمل و نقل دستگاه بسته میشوند.

اد ساسر مدیر محصول ترکسMPS اظهار داشت:” اضافه کردن این دستگاه جدید به خط تولید سری CR به مشتریان ما محصولی را ارائه میدهد که کاربرد های بیشتر از یک دستگاه غربال را در بازار دارد. توانایی افزایش یافته، تولید بالاتر، افزایش ماندگاری و ویژگی های راحت تعمییر و نگهداری این محصول را به یک پیشرو صنعتی در فراوری تبدیل کرده است.”