دریل چکشی برتر MD5150C کت عملکردش را در شرایط سخت ثابت کرد.

C10059363

چاپ

  به گزارش پایگاه  اطلاع رسانی ماشین آلات سنگین ایران 

حتی در شرایط سخت دریل چکشی برتر MD5150C کت با بهره وری فراوان و مصرف پایین سوخت در حالی که حفره ی صافی را ایجاد می کند، عملکرد بالایی دارد. مشتری چکش کت معادن سنگ آهن، واقع در جنوب سنت لوئیس، میزوری، ایالت متحده امریکا، گزارش داد که بهره وری کلی تقریبا دوبرابر چکش رقیب DTH است. این بهره وری توسط میله گردونه ی تغییر دهنده ی جدید و موتور C11 با کیفیت مته سنگ هیدرولیک HPR6832 کت بدست امده است.

در کوه های آهن ، دریل های MD5150C با قطر ۵.۵ اینچی (۱۴۰mm) تا ٧٠ فوت (۲۱.۳۳m) را با استفاده از میله مته هایی با قطر ۶۸mm حفر میکند که معمولا به آن مته فولادی میگویند. مته میتواند از ۱,۱۰۰ تا ۱,۲۰۰ فوت (۳۳۵تا۳۶۶m)دوام بیاورد که میزان مصرفش همانند مته ی حفره کن قبلی است. از طرفی دیگر میزان مصرف سوخت کمتر از دریل رقیب، DTH ،است. بعلاوه دریل فولادی ساییدگی کمتر و طول عمر بیشتری دارد. هزینه ی مته سنگی ساده کت کمتر است و همینطور در محل سرویس میشود.

مت جیکوب مدیر بازرگانی دریل های کت بیان کرد:” ما نتایج مشابهی را در ازمایش های قبلی در یک معدن سنگ اهک تاور راک در نزدیکی ژنیو، میزوری دیدیم. آن مکان شرایط سنگی نرم تری داشت و MD5150C به طور چشم گیری از مته رقیب DTH پیشی گرفت. آستین پودر در یک آزمایش ردیابی حفره مته به این نتیجه رسید که انحراف حفره با مته ی MD5150C در محدوده ی مورد نظر بوده است. معدن سنگ راک تاور در حالی که حفره ی صاف مشابهی در انجا ایجاد شده بود از این بازدهی بالا و هزینه ی کم بسیار راضی بود.”

نتایج بر این است که تولیدات پی در پی در صخره های سخت و نرم قابلیت مته ی چکشی MD5150C کت را نشان داد. کلیه ی مته های کت توسط شبکه ی فروش همین شرکت حمایت میشوند که قابلیت های بینظیری را در راستای کارامدی و مؤثر بودن ماشین ها ارائه میدهد.